Pozycjonowanie stron www

Marketing internetowy

Pod pojęciem "pozycjonowanie strony www" rozumiemy działania mające na celu wypromowanie witryny w Internecie, tak aby m.in. pojawiała się ona możliwie wysoko w wynikach wyszukiwania. Ze względu na fakt, że w większości przypadków jest to proces długotrwały, usługę pozycjonowania oferujemy na zasadach abonamentu. Nie obiecujemy cudów, ani rzeczy niemożliwych, jak również nie stosujemy metod nieetycznych, lub takich, które mogłyby skutkować blokadą Państwa strony nałożoną przez dostawców wyników wyszukiwania (np. Google). Dokładamy wszelkich starań, aby uzyskać wysoką i stabilną pozycję Państwa serwisu www w wynikach wyszukiwania.

SEO - o co chodzi?

statystyki odwiedzin strony wwww

SEO to skrót angielskiego określenia Search Engine Optimization. No dobrze, ale co to oznacza w praktyce? Dokonamy analizy zawartości serwisu pod kątem słów kluczowych, dla których oczekiwana jest dobra widoczność Państwa publikacji w sieci. Wbrew pozorom nie zawsze osoby odwiedzające Twoją stronę myślą dokładnie tak jak Ty i próbują odnaleźć potrzebne informacje w ten sam sposób. Dlatego ważnym elementem każdej witryny są statystyki dostarczające rozbudowanych informacji na temat ilości i demografii odwiedzających, przeglądanych informacji, czy też sposobu w jaki użytkownicy docierają do Twojego serwisu. Gdy już poznamy Twojego klienta, dokonamy zmian zarówno w treści jak i kodzie Twojej strony, aby mógł on łatwiej do Ciebie trafić.

W trakcie pracy wykonamy kompletny audyt, ponieważ pozycjonowanie to nie tylko słowa kluczowe i konkurencyjność fraz, ale złożony proces z wieloma czynnikami prowadzącymi do sukcesu. Na tej podstawie będziemy w stanie określić jak wiele zmian konieczne jest do wprowadzania, aby Twoja witryna była bardziej przyjazna wyszukiwarkom.

Na bieżąco monitorujemy pozycje fraz kluczowych w wyszukiwarkach i reagujemy gdy tylko okaże się to niezbędne.

Strona www, media społecznościowe, serwisy wspierające...

ikony serwisow spolecznosciowych na ekranie telefonu

Zadbamy również o Twój wizerunek w Internecie, tak aby wizytówki firmy pozostawiane w katalogach, na forach i innych pomniejszych polach publikacji stały się spójne. Podpowiemy również (i pomożemy!) jak wykorzystać media społecznościowe - utworzymy Twój profil na Facebook'u, w Google+, na Twiterze... Twoja firma pojawi się także w usługach Google, takich jak choćby mapy Google. Powstanie oraz zostanie zrealizowana, kompletna strategia i kampania na miarę Twoich potrzeb i możliwości.

To tylko część pracy która przed Tobą (i być może przed nami?) aby osiągnąć satysfakcjonujący wynik. Skontaktuj się z nami aby poznać szczegółową ofertę dla Twojej strony www.

MENU