Szablony aukcji

Szablony aukcji allegro, ebay

Niejednokrotnie spotkałeś się zapewne z aukcjami na allegro, czy ebay, w których opis oferowanego produktu przypomina stronę internetową, a przy tym wszystkie aukcje danego sprzedawcy posiadają spójną oprawę graficzną. Do tego celu wykorzystywany jest tzw. szablon aukcji czyli połączenie kodu html i odpowiednio przygotowanej grafiki, wyświetlanych zamiast zwykłego opisu tekstowego. Zastosowanie tego rozwiązania nie tylko wpływa na jakość prezentowanych informacji, ale jednocześnie oprócz opisu oferowanego przedmiotu pozwala w czytelny sposób przedstawić wiele informacji dodatkowych.

Szablon aukcji allegro pozwoli m.in. na to, aby Twoje oferty wizualnie były łatwe do skojarzenia z Twoją stroną lub sklepem internetowym, a przez to z Twoją firmą. Dodatkowo aby Twoje aukcje wyróżniały się również na liście produktów, warto skorzystać z personalizacji wykorzystywanych zdjęć. Dzięki temu Twoje oferty nie tylko będą łatwiejsze do zauważenia, ale jednocześnie możesz się w pewnym zabezpieczyć przed nieautoryzowanym i bezpośrednim użyciem Twoich zdjęć przez innych internautów.
 

Korzyści wynikające ze stosowania szablonów

  • ulepszenie wyglądu opisu produktu, a przez to zwiększenie atrakcyjności oferty dla potencjalnego klienta
  • unifikacja wyglądu opisów oferowanych produktów - wszystkie Twoje oferty zyskają spójną oprawę graficzną
  • ułatwienie wystawiania nowych aukcji - z użyciem szablonu aukcji allegro jedyne co musisz zrobić to uzupełnić przygotowane pola opisem produktu, a pozostałe informacje zostaną dodane automatycznie (np. dane kontaktowe firmy, odnośniki do innych ofert, itp.); jeśli dodatkowo korzystasz np. z Menedżera Sprzedaży Allegro, to po zdefiniowaniu produktów z użyciem szablonów, nowe aukcje wystawisz za pomocą kilku kliknięć myszą
  • unifikacja wyglądu ofert w allegro z Twoją stroną lub sklepem internetowym
  • wyróżnienie Twoich ofert na liście poprzez zastosowanie spersonalizowanych zdjęć
  • możliwość szybkiego wystawiania aukcji wprost z Twojego sklepu internetowego (dotyczy sklepów posiadających API Allegro - np. sklepy internetowe SOTE)

Chcesz się wyróżnić?

Skontaktuj się z nami, a przygotujemy profejsonalny szablon zgodny z Twoimi oczekiwaniami i spójny z wizerunkiem Twojej firmy w Internecie. Sprawnie i za rozsądną cenę. Twoje aukcje już wkrótce mogą zyskać zupełnie nowy wygląd i stać się ciekawsze dla klientów.
 

Przykładowe szablony aukcji przygotowane przez naszą firmę

MENU