Skład DTP

Przygotowanie do druku - skład DTP

W każdej firmie oprócz publikacji elektronicznych wykonywane są rocznie dziesiątki różnych publikacji tradycyjnych. Może to być np. ulotka reklamowa, instrukcja obsługi, katalog, wizytówki, itp... Oferujemy przygotowanie tych materiałów do druku tak, że jedynym Twoim zadaniem będzie złożenie zlecenia w drukarni z przekazaniem przygotowanego przez nas materiału.
 

Identyfikacja wizualna firmy

Przygotowujemy kompletną identyfikację wizualną firmy, tj. dobór kolorów firmowych, projekt logotypu, wizytówek, papieru firmowego, zarys graficzny strony internetowej - wszystkie te elementy, z którymi będzie się wizualnie kojarzyć Twoja firma. Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że unikalność wizerunku jest niemal tak istotna, jak dobry pomysł na biznes.
 

Materiały reklamowe

Posiadamy doświadczenie w projektowaniu i składzie takich materiałów jak ulotki czy katalogi. Przygotowujemy wszelkie materiały reklamowe - od niewielkich ulotek, przez składanki, czy katalogi, po roll-upy, banery czy plakaty.
 

Instrukcje obsługi

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniu i tworzeniu polskich instrukcji obsługi dla urządzeń elektronicznych. Jesteśmy w stanie wykonać każdą instrukcję opierając się o jej wersję źródłową w języku angielskim, bądź też napisać instrukcję zupełnie od zera w oparciu o dostarczoną próbkę produktu. Przygotowaną przez nas instrukcję można publikować zarówno elektronicznie jak i drukować w sposób tradycyjny.

MENU